Celostátní kolo
závodu vlčat a světlušek 2010 Děčín

Aktuálně

Na této stránce vám chceme poskytovat nejaktuálnější informace týkající se celostátního kola ZVaS.

Doplnění stránek

Přidáno 23.09.2010

Na stránky nám přibyla výsledková listina s fotkami hlídek,výběr fotografií ze závodního víkendu + odkazy na několik fotogalerií. Těšit se můžete na články z místního tisku. Neváhejte a pište vzkazy, na ty se pro změnu těšíme my :-) !

Výsledky...

Přidáno 19.09.2010

Během následujících dvou dnů vám na stránkách přineseme kompletní výsledky CK Zvas 2010, fotografie, ztráty a nálezy a další informace...

Rošáda medvědářů

Přidáno 16.09.2010

Jak už to tak bývá, když se něco může pokazit, pokazí se to...Během posledních 2 dnů nám onemocněli 4 medvědáři...nemusíte mít strach, o své průvodce nepřijdete, jen je možné, že vás na nádraží bude čekat překvapení (někdo jiný než o kom jsme vám psali). Počasí si s námi taky hraje na schovávanou - déšť, sluníčko, chvilku teplo, chvilku chladno. Myslete na to při balení a přibalte teplé oblečení, ať po víkendu nedopadnete jako naši medvědáři :-).

Třítisící návštěvník

Přidáno 11.09.2010

Dnes padla hranice tří tisíc návštěv těchto stránek !!!

Oficiální hosté

Přidáno 11.09.2010

K dnešímu dni svou účast na závodu přislíbili náčelní dívčího kmene ses. Michala Rocmanová - Káča, náčelník chlapeckého kmene br. Zdeněk Prančl - Wabi i oba místonáčelní ses. Markéta Řezáčová - Marka a br. Jaroslav Pulkrábek - Ran. Těšit se můžeme také na primátora města Děčína pana Vladislava Rašku.

Předodjezdový dopis

Přidáno 06.09.2010

Vážení a milí vedoucí hlídek, ve Vašich e-mailových schránkách už se v současné době nachází list s posledními informacemi pro Vás a Vaše hlídky.

Návratky

Přidáno 30.08.2010

Všechny Návratky už dorazily na správné místo ! Děkujeme za spolupráci a těšíme se na vás ! Na přelomu tohoto a příštího týdne můžete ve svých mailových schránkách očekávat "předodjezdový dopis", kde se ještě dozvíte spoustu užitečných informací. Tinka

Předskokani

Přidáno 24.08.2010

Na stránce "Postupující hlídky" úplně dole si nyní můžete prohlédnout také fotky našich "předskokanských" hlídek, tedy těch, které v sobotu ráno prověří naši trať jako první :-). Tinka

Pátrání po NÁVRATKÁCH

Přidáno 22.08.2010

Pořadatelé CK ZVaS vyhlašují pátrání po vítězných družinkách z Krajských kol ZVaS a jejich "koučích". K dnešnímu dni, tj 22.8.2010 se nám vrálilo pouze 12 návratek. (T: byl do 20.8.2010) Ostatní jsou nezvěstní. Pokud někdo zahlédnete pláváčka, pilota, nebo i nestandardního běžce, zkuste mu hodit záchrannou kotvu a zeptat se, zda poslal tu netradiční Návratku. Začíná nám jít o život, neboť nevidíme světýlko na konci tunelu. Víme ale, že tam určitě někde je. Za organizátory CK ZVaS, Stopař.

Povodně

Přidáno 07.08.2010

Bleskové povodně, které proběhly na Děčínsku, narušily i plán doprovodného programu pro malé závodníky a jejich doprovody. Plánovaná plavba lodičkami v hřenských soustěskách bude nahrazena jiným (a doufáme, že neméně zajímavým) cílem. Soutěsky budou kvůli velké vodě pro turisty minimálně na jeden následující rok uzavřeny.

Přihlášky

Přidáno 06.08.2010

K dnešnímu dni dorazily poslední "papírové" přihlášky. Přihlášky hlídek všech krajů tedy v pořádku doputovaly na místo určení.

Mapa stránek
O stránkách

Copyright © 2010 1.koedukovaný oddíl Stopa Děčín