Celostátní kolo
závodu vlčat a světlušek 2010 Děčín

Obecné informace

Celostátní kolo Závodu vlčat a světlušek 2010 se bude konat ve dnech 17.- 19. září 2010. Postupujícím hlídkám se v rámci akce, na které se setkají nejúspěšnější vlčata a světlušky z celé republiky, budeme snažit připravit nezapomenutelný víkend na severu Čech.

Setkáme se v pátek, pravděpodobně na hlavním vlakovém nádraží v Děčíně, kam je velice dobré spojení ze všech směrů ČR. Budeme rádi, když přijedete nejpozději do 17,30 hod. Zde vás již budou netrpělivě očekávat průvodci, kteří vás doprovodí ubytovat se a doplnit své cestou ztrápené žaludky. Všichni závodníci budou ubytováni v jedné z děčínských základních škol a část doprovodů, rozhodčí a štáb závodu v lesním hotelu Maxičky. V pátek vás ještě čeká přivítání a zahájení akce v 19,00 hod., dále dojde k rozlosování pořadí závodících hlídek a současně rozdělení do dvou "pracovních" skupin (oranžoví a zelení).

Součástí akce bude kromě samostatného závodu také ukázka zámeckého života spojeného s noční prohlídkou děčínského zámku. Také se zatouláme mezi skalní dominanty, kde budeme součástí tisíciletých přeměn přírody. Dostaneme se do míst, kde jediným přístupem je cesta lodičkami (zde doporučujeme vodním skautům, aby si nezapomněli šnorchl a ostatní busolu). A zajisté vás čekají i další zajímavosti a překvapení.

Vlastní závod začne v sobotu od 08,00 hod. na náhorní planině Maxičky, vzdálené asi 5 km od Děčína. Vzhledem k prudkému stoupání a vašim unaveným tlapičkám pojedeme autobusem. Zde se vnoříme do lesů a hlavním úkolem bude nezatoulat se do Německa.

Vyhlášení výsledků se bude konat v neděli od 08,30 hod. a ukončení akce kolem 10,30 hod. Poté si podáme ruce, zamáváme si a budeme si přát příště zase někdy u Vás.

Mapa stránek
O stránkách

Copyright © 2010 1.koedukovaný oddíl Stopa Děčín