Celostátní kolo
závodu vlčat a světlušek 2010 Děčín

Výsledky závodu

Kompletní výsledková listina (pdf)

Chlapecké hlídky

Dívčí hlídky

1.místo

Pižmoni, 7. oddíl vodních skautů ŽRALOCI
středisko DĚTI PŘÍRODY Prostějov

1.místo

Kopretinky, 2. roj světlušek KOPRETINKY
středisko SKÁLY Choceň

2.místo

Jestřábi, 13. oddíl LARKWEI
1. středisko KALICH Tábor

2.místo

Takoty, 3. oddíl TAKOTY
středisko CEFEUS Nymburk

3.místo

zelená šestka, 2. chlapecký oddíl POUTNÍCI
středisko Mikulov

3.místo

Veverky, 2. roj světlušek ŠOTCI
5. středisko J. E. KOSINY Olomouc

4.místo

Lišáci, 1. chlapecký oddíl
středisko Dolní Újezd

4.místo

Sněženky, 1. koedukovaný oddíl STOPA
středisko ÚSVIT Děčín

5.místo

Delfíni, 6. oddíl SOKOLI
středisko DOUBRAVKA Chotěboř

5.místo

Kolihy, 7. roj SASANKY
středisko SRDÍČKO Třebíč

6.místo

Lvi, vlčata Rudná
středisko BALVAN Rudná

6.místo

Zlatěnky, 1. oddíl skautek ZLATĚNKY
středisko Hořice v Podkrkonoší

7.místo

Káňata, 1. chlapecký oddíl BOBŘI
středisko PERUN Litvínov

7.místo

světlušky, 98. dívčí a chlapecký oddíl
středisko SVATÝ JIŘÍ Ostrava

8.místo

Bizoni, 1. skautský oddíl Suchdol nad Odrou
středisko PAGODA Nový Jičín

8.místo

Panzzanni, 92. oddíl světlušek VLNKY
27. středisko OHEŇ Praha 9 - Horní Počernice

9.místo

červená šestka, 305. smečka vlčat
35. středisko J. RADY Praha 10

9.místo

Andílci, 2. oddíl GAYASCUTA
středisko Planá nad Lužnicí

10.místo

Rychlé šípy, 4. oddíl NADĚJÁCKÁ VLČATA
středisko KLÍČ Nový Bor

10.místo

Sněženky, 1. roj DEVĚTSIL
středisko ČEJKA Veselí nad Moravou

11.místo

vlčata, 1. oddíl
14. středisko Pozlovice

11.místo

Berušky, 1. roj světlušek
3. středisko JANTAR Polešovice

12.místo

Tygříci, oddíl TYGŘÍCI
středisko PRÁCHEŇ Horažďovice

12.místo

Mumínci, 4. oddíl
středisko LÍPA Tatobity

13.místo

oranžová šestka, 3. chlapecký oddíl TORNÁDO
středisko STOPA Mariánské Lázně

13.místo

Bílí bazilišci, 2. oddíl BAZILIŠCI
středisko JIŘINKY PAROUBKOVÉ Domažlice

14.místo

hnědá šestka, 1. oddíl
středisko Lázně Bělohrad

14.místo

Veverky, 4. oddíl MIKAN
přístav ORION Karlovy Vary

předběžci

Kameničky, 7. oddíl
středisko Kameničky

předběžci

Berušky, 4. koedukovaný oddíl
středisko ÚSVIT Děčín

Mapa stránek
O stránkách

Copyright © 2010 1.koedukovaný oddíl Stopa Děčín